מחירון קידום אורגני בגוגל

 ב- קידום אתרים, קידום אתרים בגוגל

מחפשים מחירון קידום אתרים בגוגל?

אנו משתוקקים לספק לכם מחירון שכזה, אך מסתבר שאין מחירי "פיקס" בעולם הקידום וכי כל הגדרת מחיר צריכה להיות מותאמת לצרכים, המטרות ואופי המושא לקידום.

טווח המחירים המקובל לקידום אתרים אורגני בגוגל, יכול לנוע בין 1,000 ל-10,000 ש"ח בחודש, תלוי במידת התחרות וערכן של מילות המפתח הרלוונטיות המבוסס על מחקר, התוכן המקודם ומצב האתר או דף המידע אותו תרצו לקדם. בתחומי שוק תחרותיים במיוחד המחיר יכול להיות גבוה אף יותר מאחר ויש צורך בשעות עבודה רבות ולעיתים שילוב של צוות פיתוח, גרפיקאים ורעיונאים שילוו את הפרויקט.

סוכנות קידום או כל מקדם אתרים עצמאי המכבדים את עצמם יבחנו את המוצר או השירות שלכם לפני שהם לוקחים את פרויקט הקידום תחת אחריותם וניהולם.

כדאי לבקש הסכם שירות המציין מה יכלול תהליך הקידום, משך תקופת הקידום וכמובן פירוט לגבי הסדר התשלומים. לרוב יש צורך בתקופה של שלושה חודשים לפחות על מנת ליישם שיטות קידום, לקבוע אסטרטגיה יעילה ולהניב תוצאות מדידות במערכות איסוף הנתונים השונות. פרק הזמן המוקצה לתהליך הינו משמעותי לקידום האורגני ושיפור הנראות במנועי חיפוש.

קצת על תהליך קידום אתרים אורגני

בתחילת הדרך, טרם השקת הקמפיין שלכם, יתכן כי מנהל הפרויקט ישאל בשיחת היכרות שאלות הנוגעות לעסק שלכם, יתאם ציפיות ויחל במחקר מילות מפתח ראשוני על מנת לדעת מה רלוונטי עבורכם. ובשלב הבא:

  • יבקש גישה למערכת ניהול התוכן שלכם או יבנה אותה עבורכם, אם אינה קיימת.
  • יבקש גישה לחשבון הקיים או יצור עבורכם חשבון Google Analytics ו-Search Console, כליי ניטור ואיסוף נתונים הכרחיים לכל תהליך אופטימיזציה וקידום אורגני.
  • ייצור דו"ח מצב ראשוני הכולל מידע לגבי מעמד האתר באותה עת במנועי חיפוש, על מנת שיהיה לכם מול מה להשוות לאורך זמן ולבקרה על התהליך.

פרק הזמן המומלץ לאבחון והנפקת דוחות מצב הוא מידי חודש, על מנת שיהיה מספיק זמן לשינויים להיטמע ולהשפיע. לאחר התקופה הצפויה וככל שתמשיכו בתהליך סדיר תוכלו להבחין בשיפור במצבו של האתר, יחסי המרה ומידת הפעילות של מבקרים באתר שלכם.

כידוע לכל מי שניסה להתחרות בדירוג של חברת גוגל, קידום אתרים הוא כמנוע צמיחה לכל בית עסק ויש להתחשב רבות בתחום זה אם בכוונתכם להיראות ולהשפיע.

קידום אתרים | מחירון

רוצים לדעת עוד ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפרסום וקידום העסק שלכם באינטרנט?

פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם:

 

 

ו-עוד על שיטות ואסטרטגיות קידום אתרים (SEO).

מאמרים אחרונים
צרו קשר

השאירו הודעתכם ואנו נשוב אליכם בהקדם.

שיטות לקידום אתרים | אופטימיזציה | Forcognitoכיצד האינדקס של גוגל פועל? דילוג לתוכן