מחירים של קידום אורגני בגוגל

 ב קידום אתרים, קידום אתרים בגוגל

מחפשים מחיר לקידום אתרים בגוגל?

אנו משתוקקים לענות לכם על השאלה באופן חד וברור, אך מסתבר שאין מחיר מחירון "פיקס" לנושא וכי כל הגדרת מחיר צריכה להיות מותאמת לצרכים, המטרות ואופי המושא לקידום.

טווח המחירים המקובל לקידום אתרים אורגני, של עסקים קטנים עד בינוניים, יכול לנוע בין 1,000 ל-10,000 שקלים לחודש, תלוי במידת התחרות וערכן של מילות מפתח המבוסס על מחקר, אופי התוכן המקודם ומצב האתר או דף המידע אותו תרצו לקדם.

בתחומי שוק תחרותיים במיוחד המחיר יכול להיות גבוהה במיוחד בכדי שיוכל לממן צוות פיתוח, שיווק ושירות ללקוח.

סוכנות קידום או כל מקדם אתרים עצמאי המכבדים את עצמם יבחנו את המוצר או השירות שלכם לפני שהם לוקחים את פרויקט הקידום תחת אחריותם.

כדאי לבקש חוזה המציין מה תקבלו בתהליך הקידום, תקופת הקידום המוערכת עד לקבלת תוצאות וכמובן פירוט לגבי הסדר התשלומים. לרוב יש צורך בתקופה של שלושה חודשים לפחות על מנת ליישם שיטות קידום, לקבוע אסטרטגיה יעילה ולהניב תוצאות מדידות. פרק הזמן המוקדש לנושא משמעותי מאוד וידוע כי אין קסמים בתחום הקידום האורגני ושיפור ההופעה במנועי חיפוש.

בתחילת התהליך מנהל הפרויקט שלכם ישאל שאלות לגבי העסק שלכם בשיחת היכרות, יבצע תיאום ציפיות, יחל מחקר מילות מפתח ראשוני על מנת לדעת מה רלוונטי עבורכם ולאחר מכן:

  • יבקש גישה למערכת ניהול התוכן שלכם או יבנה אותה עבורכם, אם אינה קיימת.
  • יבקש גישה לחשבון הקיים או יצור עבורכם חשבון Google Analytics ו-Search Console, כלי ניטור ואיסוף נתונים חיוניים לכל תהליך אופטימיזציה וקידום אורגני.
  • ייצור דו"ח מצב ראשוני הכולל פירוט לגבי מעמד האתר הנוכחי במנועי חיפוש, שיהיה לכם מול מה להשוות בכל עת לאורך התהליך ועד לסיומו, אם כי ניתן לומר שתהליך הקידום מתמשך כל עוד השירות או המוצר שלכם עומד למכירה.

פרק הזמן המומלץ לאבחון והנפקת דוחות מצב הוא מידי חודש, על מנת שיהיה מספיק זמן לשינויים להיטמע ולהשפיע, עקב אופי פעילותו של אלגוריתם מנועי חיפוש שונים. לאחר התקופה הצפויה (וככל שתמשיכו בתהליך סדיר) תוכלו להבחין בשיפור מצבו של האתר ויחס ההמרה והפעילות של מבקרים ביעד לקידום.

רוצים לדעת עוד ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפרסום וקידום התוכן שלכם באינטרנט?

פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם:

 

 

ו-עוד על שיטות ואסטרטגיות קידום אתרים (SEO).

מאמרים אחרונים
צרו קשר

השאירו הודעתכם ואנו נשוב אליכם בהקדם.

שיטות לקידום אתרים | אופטימיזציה | Forcognitoכיצד האינדקס של גוגל פועל?