מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

פרטיותכם חשובה לנו, לכן אנו פועלים בשקיפות וניסחנו מדיניות שימוש לכלל המבקרים באתר האינטרנט שלנו.

מידע על מבקרים שנאסף על ידנו, לכל מטרה, לעולם לא יועבר לצד שלישי. על ידי כניסה ושימוש באתר האינטרנט בכתובת forcognito.co.il, הנכם מאשרים את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורטת להלן:

  • אתר אינטרנט זה משתמש ב-™Google Analytics. אתר זה משתמש בניטור פעילות מבקרים באמצעות מערכות Google Analytics בכדי לאסוף נתונים אנונימיים אודות: המבקרים באתר, באילו עמודים הם ביקרו וקיום אינטראקציה עם התוכן המוצג וכולל שליחת טפסים מקוונים לצורך יצירת קשר עמנו. הנתונים הנאספים אינם מאפשרים זיהוי אישי.
  • איסוף פרטים אישיים: כאשר אתם שולחים טופס יצירת קשר דרך אתר זה, אתם מסכימים למסירתו לצורך יצירת קשר, מתן שירות לקוחות, תמיכה טכנית ושירותים נוספים המוצעים באתר, ועיבודו לאחר מכן, ליצירת תיק לקוח, קשר טלפוני או בכתב עמכם, בהתאם לאופי ומטרת פנייתכם או כל הסכם שירות ו/או תנאים הקשורים אליה. עיבוד המידע או יצירת קשר עמכם יעשה על ידי נציגנו המורשים לכך בלבד.
  • אנו אוספים נתוני תנועה ומידע אנונימי על מבקרים באתר על מנת לשפר את איכות השירות, הנגישות ומערך המענה והתמיכה הטכנית שלנו.
  • אתר אינטרנט זה עשוי להשתמש בשירותי Google Ads™ Remarketing לפרסום ושיווק מחדש באתרי תוכן המופעלים על-ידי צד שלישי (כולל את: דפי תוצאות החיפוש, רשת המדיה ואתרים שותפים של ™Google) למבקרים באתר זה. פרסום זה מופיע למבקרים פעילים שיתכן לא השלימו פעולה באתר, כגון, הזנת פרטים בטופס בקשה להצעת מחיר. לצורך כך, ™Google Ads עושה שימוש בטכנולוגיית 'עוגייה' למעקב אחר משתמשים ומציגה להם מודעות על סמך ביקורם בעבר באתר והבעת התעניינות בתחום הרלוונטי למודעת הפרסומת.
  • אתר אינטרנט זה מאובטח בתקן PCI DSS Level 1 להצפנת תקשורת ואבטחת מידע הנשלח בין המשתמשים באתר לשרת האחסון המרוחק.
  • אנו מעמידים את נושא אבטחת המידע של המשתמשים באתר שלנו בראש סדר העדיפויות. בכל מקרה של חשיפת מידע המוגן על-פי חוק בשטח האתר ניתן לפנות אלינו לצורך הסרתו המיידית בכתובת: [email protected].

 

חזרה לדף הבית