רוצים להקים אתר אינטרנט המותאם לכם ולקהל היעד שלכם?


מחפשים פתרון יציב, אמין וקל לתפעול להצגת התכנים שלכם באינטרנט?


אם אתם כבר כאן… אפשר להפסיק לחפש!

בניית אתרים

בניית אתרים מתקדמים ונגישים לכל מטרה

בניית אתרים הופכת קלה ומהירה מתמיד באמצעות WordPress – מערכת לניהול בלוגים שהפכה מכבר למערכת ניהול תוכן (CMS) לכל דבר ובכל תחום מבוקש.

בין שלל יתרונותיה, מערכת ניהול תוכן וורדפרס, מבוססת על קוד חופשי כך שלעולם לא תהיו מוגבלים בהסכמי שימוש או עריכת דפי התוכן שלכם וניתן להשתמש בה ליצירה וניהול של חנות אינטרנט ומסחר מקוון, אתרי תדמית, שיווק, תיק עבודות, הצגת תמונות, דף נחיתה שיווקי, בלוג ועוד.

לאתרים מבוססי WordPress כמה יתרונות בולטים:

  • הקמה מהירה

  • ממשק ניהול נוח וידידותי למשתמש

  • תמיכה בשפה העברית ושפות נוספות לבחירה

  • מגוון רחב של אפשרויות עיצוב: התאמה אישית לאופי העסק או המטרה

  • אפשרות לגיבוי אוטומטי תקופתי להורדה למחשב האישי

  • ליבת מערכת קוד פתוח וחופשי

  • עדכוני תוכנה ואבטחה תדירים

ועוד מגוון רחב של תכונות מתקדמות.. (עוד על: למה אנחנו ממליצים על וורדפרס?)

 

קוד פתוח – הגישה החופשית

מערכת ה-WordPress מבוססת על רישיון קוד פתוח כך שכל אדם בעל ידע עם קוד יכול לשנות ולפתח את המערכת בהתאמה מדויקת יותר לצרכיו ולמסחר בתחומים שונים. ניתן לקבל עדכוני מערכת בחינם המסופקים על-ידי מפתחי וורדפרס או להפעיל את האתר בעצמכם, פתרון אידיאלי למבקשים אתר דינמי המאפשר התאמה תדירה לסטנדרטים המשתנים והאתגרים המופיעים חדשות לבקרים באינטרנט. לוורדפרס קהילה שיתופית המונה מיליוני משתמשי קצה פעילים ואלפי מפתחים ברחבי העולם אשר כולם יחד יוצרים ומעדכנים אותה לעיתים קרובות, בעבודת התנדבות, על מנת שתעמוד בדרישות השונות הכוללות בין היתר ייעול העלאה וניהול תכנים, שיפור יעילות בעבודה ותיקוני אבטחה ובכך תורמים ליצירתה של מערכת ניהול תוכן חדשנית, מעוצבת בחכמה ואינטואטיבית להפליא למשתמש המתחיל וכן גם נקודת התחלה טובה למנוסים המעוניינים לחסוך בזמן.

 

עיצוב יעיל שאינו מגביל

יתרון ייחודי נוסף למערכת ניהול התוכן וורדפרס מתבטא בכך שניתן להחליף לה עיצוב יחסית בקלות, בעזרת עריכה או הוספת קובץ עיצוב חיצוני ה"מתלבש" על התוכן הקיים וכך היא מאפשרת התאמת נושאי עיצוב ושינויים, בלי כל פגיעה בתוכן הכתוב או סדר האלמנטים הקיים. העיצוב יכול להיעשות על-ידי כל מעצב אתרים, ללא קשר לתוכן, על-ידי שינוי קבצי ה-תבנית (Theme או Template) בלבד, בעוד חלקן תוכננו לשימוש חופשי או בתשלום (Premium VS Free). מומלץ להשתמש בתבניות פרימיום בתשלום מאחר ואלו מציעות קוד תקני ונקי יותר פעמים רבות והן מאפשרות מגוון אפשרויות רחב אשר לא קיים בגרסאות החינם. אנו מספקים ללקוחותינו תבניות פשוטות לשימוש ותפעול או תבניות פרימיום כולל שירותי התקנה, תרגום לעברית ויישור לימין (פעולה המכונה גם גיור תבנית או ריטול תבניות וורדפרס) ומתאימים אותן לצרכי הלקוח. להצעת מחיר מותאמת אישית לעיצוב אתרכם פנו אלינו.

 

תצוגת מובייל רספונסיבית

רוב תבניות הוורדפרס תומכות בתצוגה מותאמת למובייל (Responsive) להצגת אתרי אינטרנט בטאבלטים, טלפונים חכמים, מסכים קטנים במיוחד או במסכי רטינה ברזולוציה גבוהה. התאמה למובייל הכרחית לאור הגידול הרב בשנים האחרונות בתנועת גולשים המגיעה דרך התקנים ניידים. לפי נתונים באתר Statista המתמחה באיסוף מידע סטטיסטי באינטרנט, נכון לשנת 2018 יותר ממחצית מתנועת האינטרנט בעולם מתבצעת באמצעות מסך נייד.

נשמח לספק לכם אפשרות להתנסות בהפעלת אתר לדוגמא לפני רכישה על מנת שתרגישו בעצמכם עד כמה קל לתפעל את מערכת הוורדפרס ולהזין בה תוכן – צרו קשר בטופס מטה לתיאום ניסיון.

חסכו זמן יקר, נסיונות כושלים או 'חתונה קתולית' עם חברת האחסון. עם וורדפרס השליטה בידיים שלכם!